W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Betlejemskie Światło Pokoju

22.12.2020

Obraz przedstawia Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze brygadiera Waldemara Sarleja otrzymującego lampion z Betlejemskim Światłem Pokoju od redaktora portalu Jawor998 Piotra Tłuściaka. W tle zielona ściana na której wisi godło państwowe.

Światło Służby czyli Betlejemskie Światło Pokoju w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Dziś redaktor portalu Jawor 998 Piotr Tłuściak przekazał na ręce bryg. Waldemara Sarleja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze. Betlejemskie Światło Pokoju. Ogień ten wędrował od groty narodzenia Pańskiego w Betlejem aż do Jawora. Gdzie został przejęty przez jaworskich harcerzy i przekazany mieszkańcom naszego miasta. Jak iż w tym roku hasło BŚP to Światło Służby przekazaliśmy te niezwykłe światełko tym którzy pełnią tą służbę ciągle nie zależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych.

Niech ten wyjątkowy płomyk sprawi aby święta przebiegły bezpiecznie a tym którzy w ten świąteczny okres pełnią służbę i niosą pomoc innym życzymy jak najmniej interwencji.

 

Źródło: Jawor998 (Facebook)