W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Korzystanie z Elektronicznej Skrzynki Podawczej zlokalizowanej na platformie ePUAP wymaga posiadania bezpłatnego konta użytkownika elektronicznej platformy usług administracji publicznej ePUAP.

Konto można założyć rejestrując się na stronie: http://epuap.gov.pl/

Ministerstwo posiada skrzynkę na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (adres skrytki ePUAP: /MIIB/SkrytkaESP).

Metody dostarczania oraz wymagania dla dokumentów elektronicznych przesyłanych do  Ministerstwa Infrastruktury:

  • Dostarczenie dokumentu podpisanego bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą kwalifikowanego certyfikatu poprzez pocztę elektroniczną na adres kancelaria@mi.gov.pl.
  • Dostarczenie dokumentów w godzinach 9:30 – 15:00 do Kancelarii Głównej Ministerstwa Infrastruktury mieszczącej się przy ul. ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6 w Warszawie.
  •  Akceptowalne formaty załączników:

        DOC, RTF, XPS, XLS
        ODS, ODT, ODP, DOCX, XLSX
        CSV
        TXT
        GIF, TIF, BMP, JPG, PNG
        PDF
        ZIP.

  • Akceptowalne nośniki danych:

        Pamięć masowa USB
        Płyta CD-RW.

Akceptowalne formaty danych, w jakich zapisuje się dokumenty elektroniczne wymienione są w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
09.01.2019 14:30 Marcin Pyjek
Pierwsza publikacja:
09.01.2019 14:30 Marcin Pyjek
{"register":{"columns":[]}}