W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praca, praktyki, wolontariat, staże

Czy interesuje Panią/Pana rozwój transportu lub rynku pocztowego w naszym kraju?

Chciałaby Pani/Pan brać udział w kluczowych dla kraju wydarzeniach?

Czy chciałaby Pani/Pan pracować w sektorze publicznym?

Zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.


 

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy na następujących stanowiskach:

 

 

 

Aplikację można przesłać za pośrednictwem poczty albo mailowo na adres: rekrutacja@mi.gov.pl (wymagane w ogłoszeniu oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane przez osoby aplikujące i przesłane w formie skanu).

 

 

Zaproszenie na bezpłatne praktyki studenckie

 

Departament Lotnictwa w Ministerstwie Infrastruktury  zaprasza  do odbycia praktyki studenckiej w obszarze zagadnienia bezzałogowych statków powietrznych (tzw. dronów), koordynowanego przez Pełnomocnika Ministra Infrastruktury ds. bezzałogowych statków powietrznych i programu Centralnoeuropejski Demonstrator Dronów (CEDD). Ogólny zakres zadań, jakie przewidziane są dla praktykanta, to m.in:

 

- udział w spotkaniach z interesariuszami programu CEDD oraz opracowywanie notatek ze spotkań

- analiza informacji (także w języku angielskim) oraz regulacji krajowych i unijnych w zakresie bezzałogowych statków powietrznych – przygotowanie zestawień, wyciągów, prezentacji w PowerPoint

- sporządzanie różnych analiz w zakresie bezzałogowych statków powietrznych

 

Z uwagi na ww. zadania, osoba, która zostanie przyjęta na praktykę powinna posługiwać się jęz. angielskim, posiadać dobrą znajomość pakietu MS Office oraz wykazywać chęć do działania i nauki nowych rzeczy. Preferowanym kierunkiem studiów osoby ubiegającej się o praktykę jest prawo, administracja.

 

Studenci zainteresowani możliwością odbycia przedmiotowych praktyk proszeni są o wypełnienie formularza na stronie Ministerstwa Infrastruktury w zakładce praktyki, wolontariat, staże https://www.gov.pl/web/infrastruktura/praktyki-wolontariat-staze i postępowanie zgodnie z zamieszonymi tam wskazówkami.

 

O wynikach postępowania kwalifikacyjnego, każdy z kandydatów zostanie poinformowany indywidualnie drogą elektroniczną. Szczegółowe warunki odbycia praktyk zostaną uzgodnione z każdym z kandydatów, po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego.

 

ZAPRASZAMY!

 

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
23.08.2019 08:07 Małgorzata Ufnal
Pierwsza publikacja:
23.07.2019 10:10 Małgorzata Ufnal