Powrót

Ogłoszenia i obwieszczenia z zakresu gospodarki wodnej

  • 31.08.2026
    Informacja o wszczęciu postępowania z dnia 28 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.241.2026.MM w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków z decyzji Starosty Nowodworskiego z dnia 14 maja 2007 r. znak: ŚR-6223/3/6/07, udzielającej na rzecz Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie, pozwolenia wodnoprawnego na piętrzenie wód powierzchniowych dla potrzeb nawodnień rolniczych na rzece Łasicy (km 31+840) - jaz w miejscowości Janówek, gmina Czosnów.
  • 31.08.2026
    Informacja o wszczęciu postępowania z dnia 28 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.231.2026.MM w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków z decyzji Starosty Zwoleńskiego z dnia 6 września 2006 r., znak: RLOŚ.6223/5/2006, udzielającej na rzecz Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie, Oddział w Radomiu, Inspektorat w Zwoleniu pozwolenia wodnoprawnego na piętrzenie wody rzeki Iłżanki stopniem wodnym w km 31+100 w miejscowości Osuchów, gmina Kazanów.
  • 31.08.2026
    Informacja o wszczęciu postępowania z dnia 28 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.240.2026.MM w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków z decyzji Starosty Płockiego z dnia 30 kwietnia 2012 r., znak: ŚR-II.6341.36.2012, udzielającej na rzecz Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie, Oddział w Płocku pozwolenia wodnoprawnego na odprowadzanie wód powierzchniowych w miejscowości Wiączemin, gmina Słubice.
  • 31.08.2026
    Obwieszczenie z dnia 31 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.774.34.2026.RL o nowym terminie załatwienia sprawy dotyczącej ustalenia charakteru wód cieku „Dopływ spod Zabłotni” znajdującego się na działkach ewidencyjnych nr: 18/31, 18/32, 20/5, 33/3, 32/5, 32/8, 31/4, 30/3, 28/1, 26/3, 24/2, 22/2 obręb 0003 Chlebnia, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 73/2, 72/2, 71/2, 69/3, 70/3, 82/2, 68/2, 67/2, 63/2, 62/2, 26/2, 20/2, 87/1, 14/2, 13/5, 85 obręb 0034 Zabłotnia, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 142, 181, 180/2, 173/2, 173/1, 171/2, 171/1, 169, 161/1, 137, 136, 135/11, 135/10, 135/3, 135/9, 134, 133/6, 133/5, 133/1, 128, 112, 110, 109, 108, 107, 106, 105/3, 158, 36, 35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 20, 19, 18, 17, 16, 15 obręb 0007 Izdebno Kościelne, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 208, 207, 109, 110, 118/2, 166, 167, 211 obręb 0002 Basin, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działce ewidencyjnej nr 98/1 obręb 0014 Murowaniec, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 464, 432, 439/1, 443, 643/2, 460, 456, 625, 448/2, 444, 430 obręb 0008 Gole, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie.
  • 28.08.2026
    Informacja z dnia 27 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.423.2026.KP, o wszczęciu postępowania w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków wynikających z pozwolenia wodnoprawnego na piętrzenie wód rzeki Rokitka w km 5+520 na przepuście piętrzącym w miejscowości Samostrzel, gmina Sadki na potrzeby stawów rybnych i nawodnień rolniczych, udzielonego decyzją Starosty Nakielskiego z dnia 26 października 2009 r., znak: WWŚ.6223-13/09.
  • 28.08.2026
    Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 27.08.2026 o wydaniu decyzji z dnia 26 sierpnia 2026 r., znak: DOK-1.772.107.2025.PS w sprawie stwierdzenia nieważności decyzji Ministra Infrastruktury z dnia 22 października 2025 r., znak: DOK-6.772.147.2025.KS, w sprawie ustalenia linii brzegu rzeki Przemsza, której koryto znajduję się na działkach ew. nr 1027, 1038, 1046, 1068, obr. Turza, gm. Łazy, pow. zawierciański, woj. śląskie.
  • 28.08.2026
    Informacja z dnia 27 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.542.2026.KP o wszczęciu postępowania w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków wynikających z pozwolenia wodnoprawnego na przerzut wody z Wielkiego Kanału Brdy poprzez Kanał Węgornia do rzeki Bielska Struga i piętrzenie wód Kanału Węgornia w km 2+400 cieku w miejscowości Klocek, gmina Tuchola, powiat tucholski, udzielonego decyzją Starosty Tucholskiego z dnia 29 stycznia 2015 r., znak: OŚ.II.6341.4.2015.
  • 28.08.2026
    Informacja z dnia 27 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.7703.527.2026.KP o wszczęciu postępowania w sprawie potwierdzenia przejęcia praw i obowiązków wynikających z pozwolenia wodnoprawnego na piętrzenie wód na istniejącej zastawce na rowie Laszczynka, piętrzenie wód na istniejącym mnichu piętrząco-spustowym na zbiorniku wodnym „Czyste”, zlokalizowanym w miejscowości Grodzisko Dolne, gmina Grodzisko Dolne, pobór wody z rowu Laszczynka w km 4+800 oraz odprowadzanie wody do potoku Grodziszczanka w km 5+330, udzielonego decyzją Starosty Leżajskiego z dnia 18 lutego 2016 r., znak: OŚ.6341.1.2016.
{"register":{"columns":[]}}