W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Uderzenie czołowe samochodu w drzewo

15.02.2021

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło pomiędzy Jelenią Górą i Podgórzynem na wysokości stawów podgórzyńskich.

Zdjęcie przedstawia zniszczenia samochodu po uderzeniu czołowym w drzewo.

15.02.2021r. o godz. 6:20 rano dyżurny stanowiska kierowania KM PSP w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o samochodzie marki Audi, który uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej GBA 341-21, SRt 341-43 oraz jednostka OSP Jelenia Góra Sobieszów GBA 349-21. Na szczęście uderzenie czołowe samochodu w drzewo nie poniosło za sobą żadnych negatywnych skutków dla życia i zdrowia – kierowcy Audi A8 nic się nie stało. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu źródła zasilania (akumulatory) pojazdu oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem.

 

Opracowanie i zdjęcia: sekc. Kamil Zięba

Zdjęcia (4)