W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy szef Urzędu do Spraw Cudzoziemców

01.08.2019

Dziś (1 sierpnia 2019 r.) premier Mateusz Morawiecki, na wniosek minister Elżbiety Witek, powołał Jarosława Szajnera na stanowisko szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Nominacja Szefa urzedu ds Cudzoziemcow

Jarosław Szajner jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku administracja. Ukończył także filologię angielską, studia Master of Business Administration oraz Krajową Szkołę Administracji Publicznej w Warszawie. W 2010 r. otrzymał mianowanie na urzędnika służby cywilnej.

Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu na Politechnice Lubelskiej, badań i analiz strategicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studia podyplomowe z psychologii społecznej, jak również studia doktoranckie w dziedzinie nauk ekonomicznych.

Jarosław Szajner od sierpnia 2017 roku pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, gdzie m.in. koordynował pracę Wydziału Spraw Cudzoziemców.

Zdjęcia (3)