W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Uzyskaj akredytację bezpieczeństwa dla działań dotyczących usługi PRS Galileo

Podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą przy usłudze PRS, powinny wypełnić formularz dostępny poniżej a następnie przesłać go na adres:

CPA Polska, Departament Teleinformatyki
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
ul. Stefana Batorego 5, 02-591 Warszawa.

Na podstawie wypełnionego formularza, CPA Polska podejmuje decyzję o przesłaniu do SAB wniosku o akredytację bezpieczeństwa dla danego podmiotu gospodarczego. Po akceptacji takiego wniosku, SAB wystawia podmiotowi gospodarczemu odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa.

Po otrzymaniu przez podmiot gospodarczy certyfikatu SAB, Zespół CPA Polska może wystąpić do Komisji Europejskiej, w imieniu tego podmiotu, o dostarczenie dokumentów dotyczących usługi PRS Galileo potrzebnych do realizacji projektu.

Więcej informacji na temat ogłaszanych przetargów i projektów pilotażowych oraz systemu Galileo, w tym usługi PRS, można znaleźć na stronie www.gsa.europa.eu.

Kontakt

Andrzej Jelonkiewicz

Departament Teleinformatyki MSWiA
e-mail: kontakt.cpa@mswia.gov.pl
tel.: 22 60 118 07

Marta Wachowiak

Departament Teleinformatyki MSWiA
e-mail: kontakt.cpa@mswia.gov.pl
tel.: 22 60 118 16

Do pobrania:

Materiały

Formularz zgłoszeniowy uzyskania akredytacji bezpieczeństwa dla działań dotyczących usługi PRS Galileo
formularz​_zgloszeniowy​_uzyskania​_akredytacji​_bezpieczenstwa​_dla​_działan​_dotyczacych​_uslugi​_prs​_galileo.docx 0.02MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
20.03.2019 11:43 Joanna Ćmiel
Pierwsza publikacja:
20.03.2019 11:43 Joanna Ćmiel