W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Obradowała Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego

18.12.2019

Wiceminister Paweł Szefernaker wspólnie z Krzysztofem Żukiem, prezydentem Lublina i jednocześnie przedstawicielem Związku Miast Polskich/Unii Metropolii Polskich, współprzewodniczyli grudniowemu posiedzeniu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Wiceminister Paweł Szefernaker współprzewodniczył posiedzeniu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, które odbyło się w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Podczas posiedzenia komisja zaopiniowała kilka projektów aktów prawnych. Wśród nich były m.in. projekt ustawy o elektronizacji doręczeń, a także projekt polityki energetycznej Polski do 2040 roku.  

Komisja rozpatrzyła też projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie medycznych czynności ratunkowych i świadczeń zdrowotnych innych niż medyczne czynności ratunkowe, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego.

Na zakończenie posiedzenia wiceminister Paweł Szefernaker złożył członkom Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Kolejne posiedzenie Komisji Wspólnej odbędzie się 29 stycznia 2020 r. 
 

Zdjęcia (4)