W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w KPRM

31.05.2019

Gdzie spędzić Dzień Dziecka? Najlepiej na rodzinnym pikniku w ogrodach Kancelarii Premiera w Warszawie. To okazja, by zobaczyć, jak z bliska wygląda m.in. praca policjanta, strażaka, strażnika granicznego czy funkcjonariusza SOP. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (1 czerwca) od godz. 10:00 do godz. 17:00.

Grafika zapraszająca na Narodowy Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, we współpracy z podległymi służbami, przygotowało szereg atrakcji. Na gości będą czekać m.in.: miasteczko ruchu drogowego, walizka technika kryminalistyki i mobilny symulator zagrożeń.

Najmłodsi będą mogli zobaczyć koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, radiowozy, wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej. Przewidziano też pokaz ratownictwa medycznego.

Na aktywnych czekają piłkarzyki, unihokej oraz zajęcia z podstaw szermierki i żeglarstwa. Naszym gościom pokażemy również wnętrza KPRM, m.in. salę posiedzeń Rady Ministrów oraz gabinet premiera.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w sobotę (1 czerwca) w ogrodach Kancelarii Premiera przy Al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie. Impreza potrwa od godz. 10:00 do godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!