W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Skład komisji

Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych

Tadeusz Ryś
tel.: 22 630 14 33
fax: 22 630 14 39
e-mail: Tadeusz.Rys@mi.gov.pl

Zastępca Przewodniczącego PKBWK

Rafał Leśniowski
tel.: 22 630 14 35
fax: 22 630 14 39
e-mail: Rafal.Lesniowski@mi.gov.pl

Zastępca Przewodniczącego PKBWK

Jan Andrzej Młynarczyk
tel.: 22 630 14 34
fax: 22 630 14 39
e-mail: Jan.Mlynarczyk@mi.gov.pl

Sekretarz PKBWK

Henryk Zgrzebnicki
tel.: 22 630 14 30
fax: 22 630 14 39
e-mail: Henryk.Zgrzebnicki@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK

Andrzej Gniwek
tel.: 22 630 14 36
fax: 22 630 14 39
e-mail: Andrzej.Gniwek@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Koordynator Oddział w Poznaniu

Benedykt Kugielski
tel.: 61 225 51 00
fax: 61 225 51 04
e-mail: Benedykt.Kugielski@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Poznaniu

Dionizy Jędrych
tel.: 61 225 51 01
fax: 61 225 51 04
e-mail: Dionizy.Jedrych@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Poznaniu

Tomasz Aleksandrowicz
tel.: 61 225 51 01
fax: 61 225 51 04
e-mail: Tomasz.Aleksandrowicz@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Koordynator Oddział w Katowicach 

Karol Trzoński 
tel.: 32 607 24 65
fax: 32 607 34 64
e-mail: Karol.Trzonski@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Grzegorz Skarwecki 
tel.: 32 607 24 64
fax: 32 607 34 64
e-mail: Grzegorz.Skarwecki@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Tomasz Resiak
tel.: 32 607 24 64
fax: 32 607 34 64
e-mail: Tomasz.Resiak@mi.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Wiesław Trepka
tel.: 32 607 24 64
fax: 32 607 34 64
e-mail: Wieslaw.Trepka@mi.gov.pl

Pracownik obsługi Komisji

Barbara Pióro
tel.: 22 630 14 33
fax: 22 630 14 39
e-mail: pkbwk@mi.gov.pl