W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Skład komisji

Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych

Tadeusz Ryś
tel.: 22 630 14 33
fax: 22 630 14 39
e-mail: Tadeusz.Rys@mswia.gov.pl

Zastępca Przewodniczącego PKBWK

Rafał Leśniowski
tel.: 22 630 14 35
fax: 22 630 14 39
e-mail: Rafal.Lesniowski@mswia.gov.pl

Zastępca Przewodniczącego PKBWK

Jan Andrzej Młynarczyk
tel.: 22 630 14 34
fax: 22 630 14 39
e-mail: Jan.Mlynarczyk@mswia.gov.pl

Sekretarz PKBWK

Henryk Zgrzebnicki
tel.: 22 630 14 30
fax: 22 630 14 39
e-mail: Henryk.Zgrzebnicki@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK

Andrzej Gniwek
tel.: 22 630 14 36
fax: 22 630 14 39
e-mail: Andrzej.Gniwek@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Koordynator Oddział w Poznaniu

Benedykt Kugielski
tel.: 61 225 51 00
fax: 61 225 51 04
e-mail: Benedykt.Kugielski@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Poznaniu

Dionizy Jędrych
tel.: 61 225 51 01
fax: 61 225 51 04
e-mail: Dionizy.Jedrych@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Poznaniu

Tomasz Aleksandrowicz
tel.: 61 225 51 01
fax: 61 225 51 04
e-mail: Tomasz.Aleksandrowicz@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Koordynator Oddział w Katowicach 

Karol Trzoński 
tel.: 32 607 24 65
e-mail: Karol.Trzonski@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Grzegorz Skarwecki 
tel.: 32 607 24 64
e-mail: Grzegorz.Skarwecki@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Tomasz Resiak
tel.: 32 607 24 64
e-mail: Tomasz.Resiak@mswia.gov.pl

Członek Stały PKBWK Oddział w Katowicach

Wiesław Trepka
tel.: 32 607 24 64
e-mail: Wieslaw.Trepka@mswia.gov.pl

Pracownik obsługi Komisji

Barbara Pióro
tel.: 22 630 14 33
fax: 22 630 14 39
e-mail: pkbwk@mswia.gov.pl