W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strasburg: Minister Joachim Brudziński otworzy wystawę zdjęć „POLSKA SOLIDARNA W EUROPIE. Polscy strażacy w Szwecji”

12.02.2019

W sierpniu ubiegłego roku polscy strażacy podczas 14-dniowej misji pomagali szwedzkim służbom w walce z gigantycznymi pożarami lasów. Te wydarzenia przypomni wystawa zdjęć w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, którą we wtorek (12 lutego br.) około godz. 12:30 otworzy minister Joachim Brudziński. W spotkaniu wezmą również udział strażacy, którzy brali udział w misji w Szwecji.

Notes MSWiA

Wystawa „POLSKA SOLIDARNA W EUROPIE. Polscy strażacy w Szwecji” to wspólna inicjatywa szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego, Czesława Hoca, posła do Parlamentu Europejskiego oraz Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Otwarcie wystawy odbędzie się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu (adres: 1 Avenue du Président Robert Schuman, 67000 Strasburg, Canal Area w budynku WIC na pierwszym piętrze). 

Uwaga redakcje: MSWiA nie zapewnia transportu do Strasburga dla dziennikarzy.

Dziennikarze, fotoreporterzy oraz ekipy radiowe i telewizyjne potrzebują akredytacji prasowej lub/i specjalnego zezwolenia na filmowanie, aby pracować w budynkach Parlamentu Europejskiego. W związku z tym zainteresowane redakcje, które nie posiadają stałej akredytacji do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, prosimy o akredytowanie się. Szczegółowe wytyczne dotyczące akredytacji: http://europarl.europa.eu/news/pl/press-room/accreditation 

Informacji na temat programu wizyty ministra Joachima Brudzińskiego w Strasburgu udzielają: Małgorzata Prusek (tel. + 48 694 444 043) oraz Tomasz Piwnikiewicz (tel. +48 694 444 293) z Wydziału Prasowego MSWiA