W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia ministra Joachima Brudzińskiego z okazji Dnia Kobiet

08.03.2019

Życzenia ministra Joachima Brudzińskiego z okazji Dnia Kobiet.

Szanowne Panie!

Tradycyjnie 8 marca świętujemy Dzień Kobiet. To okazja, żeby podziękować Wam, Drogie Panie, za obecność w naszym życiu zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym. Na co dzień w tych dwóch obszarach wzajemnie się wspieramy, uzupełniamy i wymieniamy doświadczeniami, dając sobie siłę oraz motywację do realizacji codziennych zadań. Bez Was żadna dziedzina naszego życia nie byłaby taka sama.

Słowa uznania kieruję do wszystkich Pań, które pełnią służbę lub pracują w formacjach mundurowych i instytucjach cywilnych podległych MSWiA.

Wiele z Was na co dzień realizuje zadania, które wymagają odwagi, sprawności, determinacji oraz stalowych nerwów. Sposób w jaki do nich podchodzicie pokazuje, że jesteście profesjonalistkami świetnie przygotowanymi do działania w każdej sytuacji. To, co robicie, jest dla Was życiową pasją i możliwością realizacji marzeń, do których przepustką była ciężka praca. Wyrażam szacunek za Wasze poświęcenie i gotowość do podejmowania nawet tych najtrudniejszych wyzwań. Po służbie lub pracy, jako nasze żony, mamy i siostry, zawsze powinnyście otrzymywać od mężczyzn silne oparcie i pomoc. Wy same najlepiej wiecie, ile trudu wymaga tak doskonałe łączenie wielu życiowych ról.

W tym wyjątkowym dniu życzę wszystkim Paniom dużo satysfakcji, radości i optymizmu w życiu. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a codzienność niech daje okazję do realizacji wszystkich osobistych zamierzeń.

Drogie Panie, wszystkiego najlepszego!

Wideo