W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

BLDG Venture sp. z o.o.

Głównym celem Funduszu jest finansowanie w drodze inwestycji kapitałowych projektów badawczo-rozwojowych opartych o innowacje produktowe i procesowe znajdujące się na wczesnym etapie rozwoju, zarówno w fazie Proof-of-Principle (PoP) jak i Proof-of-Concept (PoC) celem opracowania finalnych rozwiązań technologicznych oraz ich walidacji w warunkach rzeczywistych. Fundusz dokonywać będzie inwestycji w projekty technologiczne wywodzące się w głównej mierze ze środowiska naukowego oraz stanowiące przejaw polskiej myśli technologicznej. Fundusz dokonał wyboru dwóch głównych dziedzin/branż w ramach których zakłada się dokonanie finansowania projektów B+R. Należą do nich: KIS 11 Automatyzacja i robotyka procesów technologicznych jako obszar wiodący oraz KIS 10 Inteligentne sieci i technologie informacyjno-komunikacyjne oraz geoinformacyjne; 

Pasek logotypów: od prawej: Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,
Rzeczpospolitej Polskiej oraz Funduszy Europejskich - Programu Inteligentny Rozwój.

Portfel spółek B+R funduszu

FindAir sp. z o.o.

Opis projektu:
Stworzenie nakładki na inhalatory ciśnieniowe FindAir ONE. Celem nakładki jest zbieranie danych odnośnie do każdego użycia leku oraz okoliczności występujących podczas pogorszenia stanu zdrowia pacjenta 

ParkCash sp. z o.o.

Opis projektu:
Opracowanie systemu obejmującego wybrany parking należący do wspólnoty mieszkaniowej, w dalszym etapie przewidziane są prace nad ogólnodostępną wersją aplikacji pozwalającą na zintegrowanie dużej ilości parkingów prywatnych wraz z wprowadzeniem zdalnego dostępu w ramach integracji z istniejącą infrastrukturą wjazdową.

Shapecare sp. z o.o.

Opis projektu:
Stworzenie nowej technologii do pomiaru i monitorowaniem osób aktywnie ćwiczących z wykorzystaniem ciężarów. System składać się będzie z elektroniki pomiarowej, akcelerometru, pulsometru oraz autorskich sensorów siły nacisku. 

OSBeeHives sp. z o.o.

Opis projektu:
Opracowanie innowacji produktowej na skalę międzynarodową w postaci systemu do monitoringu uli oraz zdrowia i kondycji pszczół. 

Wearfits sp. z o.o.

Opis projektu:
Opracowanie platformy do automatyzacji procesu digitalizacji obuwia - skanera 3D wraz z oprogramowaniem automatyzującym jego pracę i proces tworzenia modeli 3D. Dzięki zautomatyzowaniu procesu digitalizacji możliwe stanie się zaprezentowanie w Internecie fotorealistycznych modeli obuwia, co przełoży się na trafność dokonywanych wyborów przez klientów sklepów online, a sklepom pozwoli na wsparcie sprzedaży i realne zwiększenie sprzedaży.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
13.01.2023 09:21 Szymon Iwańczuk
Pierwsza publikacja:
24.02.2021 11:46 Paweł Kęska
{"register":{"columns":[]}}