W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kariera

OFERTY PRACY

                     Profesjonaliści: koszulach z niebieskiego krawatem mężczyzny oraz kobiety w koszulach z niebieskich krawatem w oprogramowaniu z podpisem profesjonalistów.                              Praktykanci: Grafika prezentująca postać mężczyzny w koszuli z lokalizacją guzikami i zielonym polrzykiem w czapce absolwenta - kwadratowa czapka z frędzelkiem po prawej stronie zwisającym w czapce ucha. Obok mężczyzny postaci kobiety w koszuli z uzupełnieniem uzupełnienia z uzupełnienia guzikami i uzupełnienie koszuli.

POZNAJ NAS

Jesteśmy największym w Polsce publicznym ośrodkiem wspierania rozwoju nauki i gospodarki. Nasza podstawowa działalność to zwiększanie konkurencyjności rodzimej gospodarki poprzez dofinansowywanie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i innowacyjnych oraz komercjalizacji ich wyników. Od 2007 roku na ten cel przeznaczyliśmy ponad 50 miliardów złotych! Z tych środków korzystają już polscy naukowcy i przedsiębiorcy. Aktualnie nasz zespół liczy ponad 700 osób, a roczny budżet to przeszło 4 miliardy złotych.

Dowiedz się więcej

NASZA OFERTA

Biuro w centrum miasta: przedstawia dwa budynki wysokościowce aw tle budynków w oddali znajduje się kolejne trzy budynki w kolorze niebieskim. Symbolizuje / ilustruje biuro w centrum miasta         Elastyczne godziny pracy: przedstawia zegar z listy strzałkami godzinową i minutową zalecenia w zestawieniu ze strzałką na płycie. Grafika reprezentuje godziny pracy.          Prywatna opieka medyczna: przedstawia stetoskop - reprezentuje nagrodę opiekę medyczną.            Praca zdalna – otwarty laptop z globusem w prawym górnym rogu ikony do którego prowadzi strzałka usytuowana na środku ekranu laptopa – podmieniamy szkolenia na pracę zdalną.       Język angielski: Podręcznik w kolorze białym z czarnymi konturami na okładce flaga Wielkiej Brytanii składająca się z czerwonego krzyża z białą obwódką na niebieskim tle z obwiedzionym na biało krzyżem ukośnym naprzemiennie czerwono-białym. Nad flagą Wielkiej Brytanii na okładce znajduje się czerwony napis ENGLISH. W lewym górnym rogu okładki znajduje się czarny prostokąt przy krawędzi okładki w dole zakończony dwoma trójkątami skierowanymi wobec siebie przeciwprostokątnymi.

 

Dowiedz się więcej

OBSZARY ROZWOJU

STANOWISKA OPERACYJNE

Obsługa projektów: zegar z udokumentowaniem godzinową i minutową zawartą w protokole. Po jednej stronie pojawiły się monety o tych samych ustalone na stosie jedna na kilka - 6 sztuk. W grze części pod zegarem lokalne kalendarz z niebieskimi polami w kwadratowym obrysie. Każdy kwadrat reprezentuje dzień tygodnia.       Zarządzanie programami: W kwadratowym polu o zielonych obrysach lokalnych globus z narysowanymi czarną kreską równoleżnikami. W dolnym rogu oraz w lewym rogu obok gry puzzle - pole - obrys w kolorze czarnym, środek w kolorze zielonym.

STANOWISKA SPECJALISTYCZNE 

            Wsparcie organizacji: Pomarańczowy obrys kwadratu. W środkowej części tekstu w kolorze czarnym druga druga zazębiająca się z nią w kolorze pomarańczowym.                                                              

 

PROCES REKRUTACJI

Cięgle rozszerzyćmy w siłę, dlaczego dodatkowe uzupełamy zespół. W naszej ofercie można znaleźć różne poziomy i specjalizacje stanowisk. W zależności od tego, jakiego pracownika szukamy, procesu rekrutacji może przebiegać jedno- lub kilkuetapowo. Wszystkie nasze procesy rekrutacyjne realizujemy z dużą dbałością o zachowanie zasad obiektywizmu i równego traktowania, jak iz troską o ochronę danych osobowych.

Dowiedz się więcej

Przesłanie aplikacji: CV wraz z klamrą trzymającą kartkę. Zawartość CV to człowieka w niebieskiej koszuli, zamknięty ramką. Pod spodem kreski poziome symbolizujące tekst w CV. W stacji radiowej CV lokalny kanał telewizyjny z wpisaną strzałką w kierunku 13 00 z podpisem 3 min. Po stronie strony całej ilustracji przy jej środkowej części dostępnej ze strzałka z kierunkiem w prawo, pomocąca się do kolejnej grafiki.           Analiza i selekcja aplikacji: CV wraz z klamrą trzymającą kartkę. Okrągła lupa wraz z trzonkiem na środku dokumentu powiększająca postać w niebieskiej koszuli. Po stronie strony całej ilustracji przy jej środkowej części dostępnej ze strzałka z kierunkiem w prawo, pomocąca się do kolejnej grafiki.           Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami: postać człowieka w niebieskiej koszuli a po drugiej stronie postać człowieka w koszuli białej, między postaciami lokalnymi trójramienna kreska wskazująca kontakt między nimi poprzez żółtą słuchawkę telefonu znajdującego się nad postaciami. Po stronie strony całej ilustracji przy jej środkowej części dostępnej ze strzałka z kierunkiem w prawo, pomocąca się do kolejnej grafiki.           Weryfikacja doświadczenia i kandydatów: Dwie postacie stojące względem siebie na wprost. Bokiem do obserwującego ilustrację. Mają wyciągnięte dłonie na powitanie. Jedna postać ubrana jest w niebieską koszulę i Złap na złocie dłoni. Druga postać jest cała na biało, obrysowana czarną kreską. Po stronie strony całej ilustracji przy jej środkowej części dostępnej ze strzałka z kierunkiem w prawo, pomocąca się do kolejnej grafiki.           Informacja zwrotna: Postać stojąca na wprost odbiorcy w niebieskiej koszuli w białych spodniach obrysowanych czarną kreską. Po lewej stronie postaci tuż nad jej głową znajduje się czarny znak x na białym tle obrysowany kwadratową czarną kresą. Po prawej stronie postaci tuż nad jej głową znajduje się czarny znak v na tle obrysowany kwadratową czarną kresą.