W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kariera

2

Pracuj w  największym centrum innowacji finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej! Nie przypadkowo nasze motto brzmi: „Przyszłość dzieje się u nas”. Jako Grupa NCBR opracowujemy, uruchamiamy i realizujemy różnorodne programy, w ramach których przedsiębiorcy, startupy i naukowcy uzyskują dofinansowanie na rozwój swoich innowacyjnych pomysłów. Innowacje, które powstają w ramach dofinansowanych przez nas projektów, mają wpływ na rzeczywistość każdego z nas. Dysponujemy ponad 4 miliardami złotych rocznie, a nasz zespół liczy około 800 osób. Pracujemy w ramach Grupy składającej się z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz NCBR+.

NASZE WARTOŚCI


wartosci

Najważniejsza jest dla nas współpraca. Nie tylko między pracownikami, ale także z beneficjentami naszych programów. To łączy się z kolei ze zorientowaniem na klienta. Nie mamy urzędniczego podejścia do beneficjentów jako „petentów”. Wiemy, że nie pasuje to do nowoczesnej organizacji przyszłości. Nie służy również budowaniu zaufania, które jest dla nas niezwykle istotne. Pozytywna postawa oraz profesjonalizm w działaniu są dla nas podstawą, to pomaga nam stawać się Centrum kreującym rozwój innowacji w Polsce.

kolaz

Wideo

{"register":{"columns":[]}}