W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ekspert

Zapraszamy specjalistów ze środowisk naukowych, przemysłowych, finansowych, gospodarczych i społecznych do nawiązania współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w roli eksperta NCBR.

Trwa nabór ekspertów Komisji Europejskiej w zakresie monitorowania misji UE

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest kluczowym ośrodkiem wspierania i tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i społecznych, kreuje ekosystem wiedzy i informacji na ich temat. Inicjuje i realizuje przedsięwzięcia przyczyniające się do cywilizacyjnego rozwoju kraju.

Eksperci współpracujący z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju biorą udział w różnych pracach, m.in.: uczestniczą w procesie wyboru wniosków do dofinansowania, przygotowują oceny merytoryczne raportów lub wniosków o zmiany na etapie realizacji projektów lub dokonują innych opinii i ekspertyz na potrzeby Centrum. Eksperci posiadający długoletnie doświadczenie mogą być angażowani w przeprowadzane kontrole w realizowanych projektach.

Eksperci i ich opinie mają decydujące znaczenie dla przyznania, wstrzymania lub zmiany finansowania projektów, przez co odgrywają istotną rolę w procesie tworzenia innowacji przez polskich przedsiębiorców i naukowców. Z tego względu zależy nam na najwyższej jakości pracy ekspertów, zarówno pod względem merytorycznym, jak i etycznym.

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na rozwój konkurencyjności polskiej gospodarki i nauki,
  • zaszczytne miano eksperta NCBR,
  • prestiż – współpraca z jedną z największych instytucji finansujących działania B+R w Polsce i Europie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uzyskania zaświadczenia o współpracy z NCBR.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do rejestracji w systemie InfoExpert, po której - w przypadku pozytywnej weryfikacji kandydata i spełnieniu kryteriów skierujemy zaproszenie do podpisania Umowy ramowej o współpracy z NCBR.

Więcej w zakładce „Jak zostać ekspertem NCBR”.

Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Sekcja Współpracy z Ekspertami Zewnętrznymi 

Adres mailowy E-mail: eksperci.kontakt@ncbr.gov.pl

Rejestracja w systemie InfoExpert

 Adres mailowy E-mail: eksperci.kontakt@ncbr.gov.pl

Problemy techniczne z systemem InfoExpert/LSI

 Adres mailowy E-mail: pomoc_techniczna@ncbr.gov.pl

{"register":{"columns":[]}}