W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ekspert

Zapraszamy specjalistów ze środowisk naukowych i gospodarczych do zgłaszania swoich kandydatur.

W lewym górnym rogu logo NCBR - odwrócona literka B i literka R, przylegające do siebie. W lewym dolnym rogu napis Ekspert. Po prawej widoczni dwaj rozmawiający mężczyźni, na dalszym planie przygląda się im kobieta.

Eksperci współpracujący z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju uczestniczą w większości zadań realizowanych przez NCBR, m.in. oceniają merytorycznie wnioski o dofinansowanie, opiniują składane przez beneficjentów raporty, wnioski o zmiany  na różnych etapach realizacji projektów lub dokonują innych ekspertyz i opinii na potrzeby NCBR. Praca eksperta NCBR to sporo obowiązków i duża odpowiedzialność, ponieważ na podstawie wyników oceny eksperta lub zespołu ekspertów Centrum może przyznać, wstrzymać lub zmniejszyć finansowanie projektów, ale też ogromna satysfakcja i realny wpływ na innowacje powstające w polskich przedsiębiorstwach czy jednostkach naukowych. 

Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Sekcja Współpracy z Ekspertami Zewnętrznymi 

Adres mailowy E-mail: eksperci.kontakt@ncbr.gov.pl

Rejestracja w systemie InfoExpert

 Adres mailowy E-mail: eksperci.kontakt@ncbr.gov.pl

Problemy techniczne z systemem InfoExpert/LSI

 Adres mailowy E-mail: pomoc_techniczna@ncbr.gov.pl

Złożenie wniosku o umieszczenie w wykazie kandydatów na ekspertów PO IR

 Adres mailowy E-mail: eksperci.kontakt@ncbr.gov.pl

Numer telefonu Tel.: +48 22 25 66 731, +48 515 339 202