Powrót

Konferencja Innovation Day 2026

27.05.2026

Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec objął patronatem honorowym Konferencję Innovation Day 2026, organizowaną przez PolitykaZdrowotna.com.

Konferencja Innovation Day 2026

Ósma edycja Innovation Day odbędzie się 9 czerwca 2026 r. Będzie poświęcona bezpieczeństwu lekowemu Polski i Europy jako jednemu z istotnych wymiarów bezpieczeństwa zdrowotnego państwa. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do rozmowy o tym, jakie warunki decydują dziś o stabilności systemu opieki zdrowotnej, ciągłości terapii i zdolności państwa do reagowania na zmieniające się ryzyka. W centrum dyskusji znajdzie się pytanie, czy Polska ma dziś warunki by jednocześnie wzmacniać bezpieczeństwo dostaw, rozwijać kadry, utrzymywać potencjał naukowy oraz tworzyć przewidywalne warunki dla badań, wdrożeń i inwestycji. Konferencja będzie poświęcona  relacji między zdrowiem publicznym, organizacją systemu ochrony zdrowia, nauką, rozwojem i odpornością państwa.

Program składa się z trzech debat: ,,Nauka i kadry", ,,Zdrowie i system opieki", ,,Przemysł i rozwój" oraz sesji podsumowującej z rekomendacjami. 

Szczegóły na: Innovation Day 2026

 

{"register":{"columns":[]}}