Oświadczenie Rzecznika Praw Pacjenta w sprawie nieprawidłowości w Szpitalu Południowym
25.06.2026
W związku z informacjami, które pojawiły się w mediach na temat funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) w Warszawskim Szpitalu Południowym, Rzecznik Praw Pacjenta 18 czerwca wszczął z urzędu postępowania. Ich celem jest sprawdzenie, czy mogło dojść do naruszenia zbiorowych praw pacjentów do świadczeń zdrowotnych.
Postępowania mają wyjaśnić stan faktyczny, ocenić, czy prawa pacjentów zostały naruszone, oraz wskazać ewentualne działania naprawcze.
Do tej pory do Rzecznika Praw Pacjenta nie wpłynęły zgłoszenia ani skargi potwierdzające najpoważniejsze zarzuty, które pojawiają się publicznie. Najnowsze informacje medialne dotyczą jednak bardzo poważnych kwestii, dlatego wymagają dokładnego sprawdzenia. Każdy nowy sygnał dotyczący bezpieczeństwa pacjentów, dostępu do świadczeń zdrowotnych lub organizacji pracy szpitala będzie analizowany.
Rzecznik Praw Pacjenta apeluje o umożliwienie właściwym organom państwa rzetelnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy.
Szpital nadal działa i przyjmuje pacjentów. Dlatego tak ważne jest przekazywanie wyłącznie sprawdzonych informacji oraz odpowiedzialna komunikacja i rozwaga.
Najważniejsze jest dobro pacjentów i bezpieczeństwo leczenia. Te wartości powinny być najważniejsze zarówno podczas wyjaśniania sprawy, jak i informowania o jej przebiegu.