W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Prawo pacjenta do opieki osoby bliskiej

seniorzy - prawo do opieki osoby bliskiej

Drodzy Seniorzy, bardzo ważne jest, żebyście znali prawa pacjenta jakie wam przysługują i wiedzieli w jaki sposób egzekwować ich przestrzeganie. Wielu z was korzysta z opieki zdrowotnej czy to w przychodni lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej czy też w szpitalu.

 

Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących praw pacjenta oraz przydatne porady i wskazówki jak odnaleźć się w systemie ochrony zdrowia. Sukcesywnie będziemy uzupełniać informacje dla Państwa, tak aby były nie tylko ciekawe i atrakcyjne ale też przydatne.

 

Dzisiaj przedstawiamy rozmowę z Panią Elżbietę, którą zaprosiliśmy do dyskusji na temat prawa do opieki osoby bliskiej podczas, gdy pacjent przebywa np. w szpitalu. Zapraszamy!

 

Prawo do opieki osoby bliskiej wynika z prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego. Więcej na temat tego prawa znajdziesz tutaj:

Wideo