W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rzecznik Praw Pacjenta zaprasza pełnomocników ds. praw pacjenta na drugie spotkanie online

19.02.2021

Konferencja online

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie skierowane do pracowników placówek medycznych, które poświęcone będzie problemom z zakresu praw pacjenta - z jakimi spotykają się oni podczas pełnienia swojej funkcji.

Podczas spotkania, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. online godz. 13.00-15.00  - planowany jest wykład na temat możliwości udostępniania danych osobowych w epidemii, a także praca w tematycznych grupach roboczych dotyczących: - zagadnienia zgody na leczenie, - opieki okołoporodowej w warunkach szpitalnych oraz – tematu związanego z hospitalizacją dzieci w czasie epidemii.

Rzecznik Praw Pacjenta liczy na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń z jakimi spotykają się pełnomocnicy. Omówione zostaną najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące spotkania prosimy przesyłać na adres mailowy: pelnomocnicy@rpp.gov.pl lub telefonicznie, pod nr: 539 674 268.