Powrót

obwieszczenie DOK-6.772.166.2025.KS z dn. 27.08.2026

obwieszczenie DOK-6.772.166.2025.KS z dn. 27.08.2026 o wydaniu przez Ministra Infrastruktury decyzji z dnia 21 sierpnia 2026 r., znak: DOK-6.772.166.2025.KS, DOK-1.772.131.2024.AZ, ustalającej linię brzegu rzeki Braszczka, której koryto znajduje się działkach ew. nr 62.2/12, 62.4/7, 62.7/9, 62.23, 62.24/1, 62.25, 62.26, 62.27, 62.28, 62.29, 62.30, 62.31, 62.32, 62.33, 62.34, 62.35, 62.36, 62.37, obręb 0001 Biłgoraj, Biłgoraj miasto, powiat biłgorajski, woj. podkarpackie

Treść obwieszczenia w załączeniu

Materiały

obwieszczenie DOK-6.772.166.2025.KS z dn. 27.08.2026
obwieszczenie​_DOK-67721662025KS​_z​_dn​_27082026.pdf 0.11MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.08.2026 12:31 Katarzyna Stojanow
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Katarzyna Stojanow
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
obwieszczenie DOK-6.772.166.2025.KS z dn. 27.08.2026 1.0 31.08.2026 12:31 Katarzyna Stojanow

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}