Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 27 sierpnia 2026 r. o zebraniu materiału dowodowego w sprawie prowadzonej pod znakiem: DOK-3.7700.45.2025.KCP
28.08.2026
Materiały
Obwieszczenie z dnia 27 sierpnia 2026 r. o zebraniu materiału dowodowego w sprawie prowadzonej pod znakiem: DOK-3.7700.45.2025.KCPDOK-37700452025KCP_Obwieszczenie_o_zebraniu_mat.pdf 0.12MB
Podstawa prawna
art. 401 ust. 3 i 4, art. 397 ust. 2 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne(Dz. U. z 2025 r., poz. 960 z późn. zm.) https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250000960
art. 10 § 1, 36 § 2, 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691 https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250001691
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 28.08.2026 13:53 Aleksandra Kalisiak
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Michał Kaczorowski
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 27 sierpnia 2026 r. o zebraniu materiału dowodowego w sprawie prowadzonej pod znakiem: DOK-3.7700.45.2025.KCP | 1.0 | 28.08.2026 13:53 Aleksandra Kalisiak |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP