Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 sierpnia 2026 r. o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy o wydanie pozwoleń wodnoprawnych, prowadzonej pod znakiem: DOK-3.7700.59.2025.MS.
28.08.2026
Materiały
DOK-3.7700.59.2025 Obwieszczeniez dnia 28 sierpnia 2026 r. o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawyDOK-37700592025_Obwieszczenie.pdf 0.21MB
Podstawa prawna
art. 401 ust. 3 i 8, art. 397 ust. 2 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne(Dz. U. z 2025 r., poz. 960 z późn. zm.) https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250000960
art. 36 § 1, art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691) https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250001691
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 28.08.2026 15:17 Mateusz Korzeniecki
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Małgorzata Stefańska
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 sierpnia 2026 r. o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy o wydanie pozwoleń wodnoprawnych, prowadzonej pod znakiem: DOK-3.7700.59.2025.MS. | 1.0 | 28.08.2026 15:17 Mateusz Korzeniecki |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP