Obwieszczenie z 28 sierpnia 2026 r. o wydaniu postanowienia DOK-6.722.104.2025.AO
Obwieszczenie z 28 sierpnia 2026 r. o wydaniu postanowienia DOK-6.722.104.2025.AO, prostującego omyłki pisarskie w decyzji
Ministra Infrastruktury znak: DOK-6.772.104.2025.AO, w sprawie ustalenia linii Potoku Osieckiego, którego koryto znajduje się na dz. ew. nr 340/3 i 341/2,obr. Osiek, gm. Osiek, pow. oświęcimski, woj. małopolskie.
Materiały
obwieszczenie o wydaniu sprostowania DOK-6.772.104.2025.AOobwieszczenie_o_wydaniu_sprostowania_DOK-67721042025AO.pdf 0.11MB
Podstawa prawna
ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960)
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 31.08.2026 12:51 Adam Osiecki
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Adam Osiecki
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie z 28 sierpnia 2026 r. o wydaniu postanowienia DOK-6.722.104.2025.AO | 1.0 | 31.08.2026 12:51 Adam Osiecki |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP