Obwieszczenie z dnia 31 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.774.34.2026.RL o nowym terminie załatwienia sprawy dotyczącej ustalenia charakteru wód cieku „Dopływ spod Zabłotni”
31.08.2026
Obwieszczenie z dnia 31 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.774.34.2026.RL o nowym terminie załatwienia sprawy dotyczącej ustalenia charakteru wód cieku „Dopływ spod Zabłotni” znajdującego się na działkach ewidencyjnych nr: 18/31, 18/32, 20/5, 33/3, 32/5, 32/8, 31/4, 30/3, 28/1, 26/3, 24/2, 22/2 obręb 0003 Chlebnia, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 73/2, 72/2, 71/2, 69/3, 70/3, 82/2, 68/2, 67/2, 63/2, 62/2, 26/2, 20/2, 87/1, 14/2, 13/5, 85 obręb 0034 Zabłotnia, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 142, 181, 180/2, 173/2, 173/1, 171/2, 171/1, 169, 161/1, 137, 136, 135/11, 135/10, 135/3, 135/9, 134, 133/6, 133/5, 133/1, 128, 112, 110, 109, 108, 107, 106, 105/3, 158, 36, 35, 34, 33, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 20, 19, 18, 17, 16, 15 obręb 0007 Izdebno Kościelne, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 208, 207, 109, 110, 118/2, 166, 167, 211 obręb 0002 Basin, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działce ewidencyjnej nr 98/1 obręb 0014 Murowaniec, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie; działkach ewidencyjnych nr: 464, 432, 439/1, 443, 643/2, 460, 456, 625, 448/2, 444, 430 obręb 0008 Gole, gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie.
Doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia niniejszego obwieszczenia, tj. od dnia 31.08.2026 r.
Materiały
Obwieszczenie z dnia 31 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.774.34.2026.RL o nowym terminie załatwienia sprawy dotyczącej ustalenia charakteru wód cieku „Dopływ spod Zabłotni”Obwieszczenie_z_dnia_31_sierpnia_2026_r,_znak_DOK-4774342026RL_o_nowym_terminie_załatwienia_sprawy_dotyczącej_ustalenia_charakteru_wód_cieku_„Dopływ_spod_Zabłotni”.pdf 0.11MB
Podstawa prawna
art. 36 § 2 i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691) https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250001691
art. 219 ust. 2c ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960 z późn. zm.) https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20250000960
- Pierwsza publikacja:
- 31.08.2026 16:40 Rafał Lewandowski
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Rafał Lewandowski
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie z dnia 31 sierpnia 2026 r., znak: DOK-4.774.34.2026.RL o nowym terminie załatwienia sprawy dotyczącej ustalenia charakteru wód cieku „Dopływ spod Zabłotni” | 1.0 | 31.08.2026 16:40 Rafał Lewandowski |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP