W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Asp. sztab. Marcin Kujawski z JRG KP PSP w Płońsku odszedł na wieczną służbę

15.11.2023

baner z czarną wstążką i zdjęciem zmarłego strażaka

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 15 listopada 2023 r. w wieku 44 lat odszedł na wieczną służbę asp. sztab. Marcin Kujawski, funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Płońsku.

Do służby wstąpił 1 września 1999 r. rozpoczynając naukę w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły w 2001 r. podjął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim. Następnie od 1 września 2001 r. rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Płońsku. 1 listopada 2022 r. został mianowany na stanowisko dowódcy zmiany służbowej JRG. Był również naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Drożdżynie (gm. Sochocin).

Za swoją służbę odznaczony został m.in.: Brązowym Medalem "Za długoletnią służbę" oraz Brązową Odznaką "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej".

Gen. brygadier Andrzej Bartkowiak komendant główny PSP, w imieniu własnym i całego środowiska pożarniczego, składa wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłego.

 

{"register":{"columns":[]}}