W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piknik "Bezpieczne wakacje ze strażakami" - zapraszamy 16 czerwca!

16.06.2024

Plakat informujący o pikniku strażackim w Radomiu. Plakat zawiera informacje o atrakcjach podczas pikniku. Na dole plakatu loga instytucji organizujących piknik.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny oraz wszystkich sympatyków straży pożarnej do odwiedzenia Pikniku "Bezpieczne wakacje ze strażakami", który odbędzie się 16 czerwca na terenie MOSiR Ośrodek Borki w Radomiu. 

Dla dzieci, ale również dorosłych przygotowano wiele atrakcji m.in.: konkursy, pokazy ratownictwa specjalistycznego i inne. Oprócz strażaków, swoje stoiska zaplanowali również przedstawiciele innych służb, czuwających nad naszym bezpieczeństwem, m.in. Policja, Straż Miejska, Żandarmeria Wojskowa.

Spędźcie z nami czas na pikniku i przygotujcie się na bezpieczne wakacje!

Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Tomasz Siemoniak, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Czekamy na Was 16 czerwca w godz. od 12 do 18, do zobaczenia!

{"register":{"columns":[]}}