Bieg Zaślubin z podium zdominowanym przez strażaków!

20.09.2020

Bieg Zaślubin z podium zdominowanym przez strażaków! – na zdjęciu strat zawodników.

20 września 2020 roku w Kołobrzegu odbył się II Strażacki Bieg Zaślubin w ramach XXXIV Biegu Zaślubin, podczas którego rywalizowali ze sobą strażacy z całej Polski. Bieg zaliczany jest do Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach. Tradycyjnie impreza ta rozgrywana jest w marcu natomiast w powodu zagrożenia pandemii koronawirusa została przeniesiona. Pomimo tego frekwencja dopisała, zawodnicy cieszyli się znakomita pogodą, nie zabrakło również kibiców, którzy towarzyszyli uczestnikom biegu na dystansie 15 km.

W klasyfikacji OPEN strażacy zajęli 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10  miejsce natomiast w biegu drużynowym team KW PSP w Poznaniu zajął 1 miejsce.

3. Leśnicki Marek – KP PSP Świdnica 01:03:29

Puchary dla najlepszych strażaków wręczał Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu st. bryg. Krzysztof Makowski.

Opracowanie: KW PSP w Szczecinie