W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powierzenie obowiązków na stanowisku Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

12.02.2024

Grupowe zdjęcie funkcjonariuszy w umundurowaniu galowym

W poniedziałek 12 lutego 2024 r. komendant główny PSP nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski wziął udział w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Olsztynie w uroczystej zbiórce, zorganizowanej na okoliczność powierzenia obowiązków na stanowisku Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas uroczystości, w obecności kadry Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie odczytana została decyzja kadrowa, zgodnie z którą z dniem 13 lutego 2024 r. obowiązki warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej zostały powierzone st. bryg. Michałowi Kamienieckiemu.

Komendant główny PSP nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski w przemówieniu okolicznościowym złożył gratulacje st. bryg. Michałowi Kamienieckiemu i zaprosił do współpracy słowami „Witamy na pokładzie Panie Komendancie!”.

 

Opracowanie: Wydział Prasowy KG PSP
Zdjęcia: KW PSP Olsztyn

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}