W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie robocze

15.10.2020

Na zdjęciu komendant główny PSP i jego dwaj zastępcy oraz trzech przedstawicieli Zarządu Głównego OSP RP. Zdjęcie wykonane na tle Sztandaru. Wszyscy uczestnicy są w maseczkach.

14 października 2020 r. w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej doszło do spotkania przedstawicieli Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP z kierownictwem KG PSP.

Spotkanie miało charakter roboczy. Strony ustaliły formę i zakres współpracy podczas działań związanych z zagrożeniem i transmisją koroanwirusa COVID-19.

ZOSP RP reprezentowali: prezes Zarządu Głównego Waldemar Pawlak, dyrektor Zarządu Wykonawczego Krzysztof Kowalczyk oraz członek Zarządu Głównego Adam Nowak.
Z ramienia PSP w spotkaniu udział wzięli: komendant główny nadbryg. Andrzej Bartkowiak wraz z zastępcami nadbryg. Adamem Koniecznym i nadbryg. Krzysztofem Hejdukiem.

 

Opracowanie: KG PSP

Zdjęcie: Artur Kowalczyk, Przegląd Pożarniczy