Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dot. ubrań specjalnych
21.11.2025
Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dot. ubrań specjalnych.
Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa z prośbą o uzupełnienie anonimowej ankiety, dotyczącej ubrań specjalnych wykonanych wg obowiązującego wzoru określonego w Rozporządzeniu MSWiA sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej (Dz.U. z 2021 r. poz.1795 z późn. zm.).
Celem ankiety jest zebranie kluczowych danych od reprezentatywnej grupy strażaków, które umożliwią dokonanie rzetelnej i obiektywnej oceny jakości oraz komfortu użytkowania ubrań specjalnych wykonanych zgodnie z obowiązującym wzorem.
Uzyskane informacje posłużą do oceny jakości i komfortu pracy, identyfikacji ewentualnych problemów oraz sformułowania rekomendacji dotyczących dalszego doskonalenia odzieży ochronnej. Tak, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników podczas działań ratowniczo-gaśniczych.
Aby wypełnić ankiętę kliknij: Ankieta dot. ubrań specjalnych – Wypełnij formularz