W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach udziela stacjonarnych oraz całodobowych świadczeń opieki zdrowotnej w szpitalu przy ul. Ogrodowej 11 w Kielcach, ambulatoryjnych świadczeń opieki zdrowotnej w ponad dwudziestu poradniach przy ul. Wojska Polskiego 51 w Kielcach oraz w ambulatoriach: w Starachowicach przy ul. Armii Krajowej 27, w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Alei 3 Maja 9 i w Sandomierzu przy ul. Armii Krajowej 3.

SP ZOZ MSWiA w Kielcach dysponuje własnym laboratorium analitycznym wykonującym badania bezpłatne i komercyjne, dysponuje pracowniami diagnostyki obrazowej, transportem medycznym w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz w celu zabezpieczania imprez sportowych i masowych.

Zakład wdrożył kompleksową informatyzację w ramach projektu pn. „e-Świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST”, co umożliwi w przyszłości pełne wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. W 2012 r. Zakład opracował Program Dostosowania SP ZOZ MSW w Kielcach, który jest sukcesywnie realizowany.

Misja SP ZOZ MSWiA w Kielcach brzmi: „Satysfakcja pacjenta naszym priorytetem!”. Zakład posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie: „Świadczenia usług medycznych w ramach leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego: podstawowej opieki zdrowotnej, w poradniach specjalistycznych i pracowniach diagnostycznych oraz rehabilitacji”.

Polityka jakości SP ZOZ MSWiA w Kielcach

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
03.12.2018 13:32 Adam Nowakowski
Pierwsza publikacja:
03.12.2018 13:32 Adam Nowakowski