Zaproszenie dla mediów – wizyta ministra Tomasza Siemoniaka w województwie opolskim
Zaproszenie dla mediów – wizyta ministra Tomasza Siemoniaka w województwie opolskim
2025-01-11 11:30
Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, Opole ul. Witolda Pileckiego 1
-
KIEDY
11 stycznia 2025 (sobota)
godz 11:30
DODAJ DO KALENDARZA
-
GDZIE
Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
Opole ul. Witolda Pileckiego 1
W sobotę, 11 stycznia br., minister spraw wewnętrznych i administracji, koordynator służb specjalnych Tomasz Siemoniak będzie przebywał z wizytą w województwie opolskim. W Opolu odbędzie się briefing prasowy szefa MSWiA. W Opolu i Nysie minister Tomasz Siemoniak weźmie udział w spotkaniach w sprawie wdrażania ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej.
Program prasowy:
- godz. 11:30 – Opole – briefing prasowy z udziałem szefa MSWiA Tomasza Siemoniaka po spotkaniu dotyczącym wdrażania ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej
- Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego, ul. Witolda Pileckiego 1, Opole.
- Przewidujemy wystąpienie ministra Tomasza Siemoniaka.
- Wejście za okazaniem ważnej legitymacji prasowej, identyfikatora imiennego lub zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.
- Dziennikarzy prosimy o przybycie najpóźniej do godz. 11:00.
- godz. 13:15 – Nysa – spotkanie dotyczące wdrażania ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej z udziałem Tomasza Siemoniaka
- Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Powiatowym w Nysie, ul. Biskupa Jarosława 11.
- Na początku spotkania photo opp dla mediów.
- Wejście za okazaniem ważnej legitymacji prasowej, identyfikatora imiennego lub zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.
- Dziennikarzy prosimy o przybycie najpóźniej do godz. 13:00.
Kontakt prasowy:
Informacji na temat wizyty szefa MSWiA w województwie opolskim udziela Aneta Stalczewska, Wydział Prasowy MSWiA - tel. 532 451 733.