Badanie satysfakcji beneficjenta
17.09.2025
Sekcja Analiz i Ewaluacji po raz szósty rozpoczyna badanie satysfakcji beneficjenta z obsługi NCBR. Regularne zbieranie opinii na różnych etapach realizacji projektu pozwala nam identyfikować newralgiczne momenty w zakresie jego obsługi i w miarę możliwości wprowadzać odpowiednie usprawnienia.
Serdecznie zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami poprzez wypełnienie ankiety – kierownicy projektów otrzymają link do ankiety mailowo. Badanie składa się z pytań o Państwa satysfakcję z procesu obsługi Państwa projektów przez pracowników NCBR, a także o główne bariery w realizacji projektów i sposoby radzenia sobie z nimi. Aby lepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb beneficjentów, w drugiej części ankiety znajduje się kilka pytań dotyczących identyfikowanej przez Państwa luki we wsparciu oferowanym w ramach programów NCBR oraz postrzegania NCBR.
Z wynikami poprzednich edycji badania można zapoznać się na stronie, w zakładce Pomiar satysfakcji beneficjenta z obsługi NCBR.
W przypadku pytań lub uwag prosimy o kontakt mailowy: badania@ncbr.gov.pl.