W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogłoszenie konkursu na propozycje zamówień rozwiązań/wyzwań strategicznych w ramach programu INFOSTRATEG

23.02.2021

Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Zaawansowane technologie informacyjne, telekomunikacyjne i mechatroniczne” – INFOSTRATEG.

Na niebieskim tle po lewej stronie u góry białe logo NCBR, a obok napis Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poniżej biały napis Program Strategoczny Infostrateg. Po prawo w prostokątach widok na dłoń robota i dłoń człowieka

Program INFOSTRATEG wspiera rozwój polskiego potencjału SI poprzez opracowanie rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję i blockchain, mających bezpośrednie zastosowanie w praktyce. Celem konkursu jest wyłonienie propozycji spełniających założenia przewidziane w Programie w celu określenia zakresu tematycznego oraz warunków konkursu na projekty zamawiane.

W konkursie na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych nie są przyznawane środki finansowe. Konkurs na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych skierowany jest wyłącznie do podmiotów administracji publicznej określonych w Regulaminie konkursu.

Nabór propozycji prowadzony jest od 23 lutego 2021 r.  do 26 kwietnia 2021 r. do godz. 16.

Złożone propozycje będą podlegały weryfikacji warunków formalnych oraz ocenie merytorycznej, zgodnie z kryteriami określonymi w Regulaminie konkursu na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych.

Pytania dotyczące konkursu można kierować poprzez formularz punktu informacyjnego Centrum dostępny na stronie: https://www.gov.pl/web/ncbr/punkt-informacyjny  

Materiały

Regulamin konkursu na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych INFOSTRATEG
Regulamin​_konkursu​_na​_propozycje​_zamówień​_rozwiązań​_wyzwań​_strategicznych​_INFOSTRATEG.pdf 1.05MB
Propozycja zamówienia rozwiązania wyzwania strategicznego INFOSTRATEG
Propozycja​_zamówienia​_rozwiązania​_wyzwania​_strategicznego​_INFOSTRATEG.docx 0.12MB