W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

STARTER – Twój program w NCBR

STARTER – Wasz pomysł na program NCBR! To narzędzie pomoże nam w sposób usystematyzowany zbierać pomysły na nowe programy, które mają szansę wzbogacić ofertę Centrum.

Grafika, na której widoczne są rysunkowe postacie ludzi, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania i mają dobre pomysły. Napis: Starter - zgłoś swoją propozycję programu. Na dole grafiki ciag logotypów: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Unia Europejska - Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.

 

Zgłoś pomysł na program

STARTER różni się od innych prowadzonych przez nas działań. To nie kolejny konkurs – nie prowadzimy naboru na projekty, które chcemy dofinansować. Poprzez ankietę zbieramy propozycje, które, po ocenie ekspertów NCBR, będą mogły przyczynić się do uruchomienia nowych programów lub otwarcia konkursów w obszarach tematycznych, których do tej pory nie wspieraliśmy.

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy formularz zgłoszeniowy. Przeczytajcie go uważnie i dobrze przygotujcie się do zgłoszenia. To zwiększa szanse na wdrożenie Waszego pomysłu.

Udostępniamy też krótkie wyjaśnienie, które pozwoli Wam rozwiać pojawiające się wątpliwości.

Zachęcamy do zgłaszania Waszych pomysłów. Ankieta nie ma ograniczeń czasowych, możecie zgłaszać pomysły tak długo, jak chcecie.

Dokumenty

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
13.01.2023 09:34 Szymon Iwańczuk
Pierwsza publikacja:
21.12.2020 21:34 administrator gov.pl
{"register":{"columns":[]}}