W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Webinarium: EIT InnoEnergy w praktyce Szansa dla firm z pomysłami

Webinarium: EIT InnoEnergy w praktyce Szansa dla firm z pomysłami
2021-04-29 10:00
 12:30

, 

Zapraszamy na spotkanie online wszystkich przedstawicieli nauki i biznesu, edukacji działających w obszarze Europejskiego Nowego Zielonego Ładu.

EIT InnoEnergy w praktyce Szansa dla firm z pomysłami

Szanowni Państwo,

EIT InnoEnergy/Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP)  mają przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 r.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie polskim przedsiębiorcom najbardziej obiecujących i wyselekcjonowanych dla polskiego rynku rozwiązań technologicznych, których realizacja mogłaby wesprzeć starania Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowania tego typu projektów (w ramach krajowych i europejskich instrumentów wsparcia) spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania współpracy i partnerstwa zmierzającego do wspólnego ubiegania się o środki wspierające ich realizację. Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal - budowa „Przemysłu Przyszłości”.

Podczas spotkania zaprezentowane będą również firmy, które posiadają  innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu z portfela projektów wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Kiedy ? 29 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 - 12:30

Po webinarium odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Pytania można przesyłać  z wyprzedzeniem, na adres: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Spotkanie  odbędzie się w języku polskim.

Materiały

Formularz rejestracyjny (aktywny do 28.04.2021)