W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kampania Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

kampania rpp przypomina

Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

 

Druga Kampania Społeczna Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina" ruszyła we wrześniu 2015 r. Kampania składa się z 3 odcinków spotów telewizyjnych, radiowych, reklamy prasowej oraz internetowej.

 

Od 2015 kampania sukcesywnie ukazuje się w mediach ogólnopolskich – w wybranych stacjach telewizyjnych oraz radiowych a także w prasie drukowanej.

 

W 2015 r. spoty reklamowe emitowane były także w pociągach Tramwajów Warszawskich, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich a także na ekranach LCD znajdujących się w wybranych placówkach medycznych.

 

Natomiast pod koniec października 2016 r. miała miejsce II edycja kampanii, która tym razem skupiała się w głównej mierze na reklamie internetowej. Kampania ukazała się m.in. na stronach internetowych urzędów miast, gmin, powiatów, szpitali a także organizacji pozarządowych. Ponadto spoty radiowe, telewizyjne oraz reklamę prasową można było zobaczyć w wybranych mediach.

 

  • odcinek 1 opowiada o prawie pacjenta do informacji oraz prawie pacjenta do wyrażenia zgody na udzielenie świadczeń zdrowotnych

Reklama telewizyjna

Wideo

  • odcinek 2 opowiada o prawie pacjenta do intymności i godności oraz prawie pacjenta do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego

Reklama telewizyjna

Wideo

  • odcinek 3 opowiada o prawie pacjenta do dokumentacji medycznej

Reklama telewizyjna

Wideo

Materiały

Reklama prasowa zbiorcza (PDF 10,7 MB)
rpp​_reklama​_zbiorcza​_2017-18.pdf 10.78MB