W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mazowieccy strażacy transportowali płyn do dezynfekcji dla żłobków i przedszkoli

05.05.2020

9 kwietnia 2020 roku mazowieccy strażacy pomogli w transporcie płynów dezynfekujących dla przedszkoli i żłobków z terenu woj. mazowieckiego, które zostały pobrane z magazynów Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w miejscowości Nowe Grobice w powiecie grójeckim.

Płyn do dezynfekcji dla żłobków i przedszkoli transportowany przez mazowieckich strażaków

Środki do dezynfekcji przekazane przez wojewodę mazowieckiego Konstantego Radziwiłła zostały przetransportowane na teren komend powiatowych i miejskich PSP, następnie środki zostały przekazane do lokalnych władz samorządowych, które będą je dystrybuować do żłobków, przedszkoli oraz innych miejsc opieki nad dziećmi.

Zgodnie z zaleceniami Głownego Inspektora Sanitarnego, płyny dezynfekujące posłużą do czyszczenia powierzchni, wyposażenia sal oraz innych miejsc pobytu dzieci.

Źródło: KW PSP

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}