W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Platforma e-usług

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie zachęca do korzystania z internetowej Platformy e-usług, na której udostępniono dużą część usług świadczonych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Za pośrednictwem elektronicznej Platformy e-usług, dostępnej pod adresem:

 

klient Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego ma możliwość załatwienia sprawy zdalnie bez konieczności wizyty w urzędzie. W szczególności może on uzyskać skondensowane informacje o usługach, wypełnić wniosek elektronicznie, dokonać opłaty, wysłać wniosek podpisując go Profilem Zaufanym lub certyfikatem kwalifikowanym i zwrotnie otrzymać od urzędu elektronicznie decyzje (zaświadczenia, zezwolenia itp.). Platforma e-usług umożliwia również sprawdzenie stanu sprawy, umówienie wizyty w urzędzie, dostęp do pomocy w postaci wirtualnego asystenta, do tłumacza migowego i do rejestrów on-line.

Klasyfikacja e-usług podzielona jest na trzy filary: e-usługi dla OBYWATELI, e-usługi dla PRZEDSIĘBIORCÓW oraz e-usługi dla INSTYTUCJI, URZĘDÓW.

{"register":{"columns":[]}}