W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Pamiętamy! – 100-lecie Bitwy Warszawskiej”. Artystyczne programy szkolne

26.11.2020

W ramach kampanii Wojewody Mazowieckiego „Pamiętamy! – 100-lecie Bitwy Warszawskiej” uczniowie szkół z województwa mazowieckiego przygotowali programy artystyczne związane z Bitwą Warszawską. Ze względu na pandemię COVID-19 i ograniczenia dotyczące organizacji zgromadzeń, uczniowie prezentują je w formie online.

Na białym tle znajduje się czarny napis. W cyfrach 1920 znajduje się flaga biało czerwona

W przesłanych materiałach szkoły prezentują, jak obchodzą 100-lecie Bitwy Warszawskiej. To sprawdzian rozumienia historii i zainteresowania jej biegiem i wpływem na teraźniejszość.

Poniżej pierwszy program poświęcony 100-leciu Bitwy Warszawskiej przygotowany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

Wideo

Poniżej kolejny program poświęcony 100-leciu Bitwy Warszawskiej przygotowany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Radomiu.

Wideo

Poniżej prezentujemy ostatni już program poświęcony 100-leciu Bitwy Warszawskiej przygotowany przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.

Wideo

Logotyp Partnerów kampanii "Pamiętamy - 100-lecie Bitwy Warszawskiej"

Współpraca:

Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

Projekt Wojewody Mazowieckiego

„Pamiętamy! – 100-lecie Bitwy Warszawskiej”.

Sfinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022