W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sobota z paszportem w Warszawie

19.07.2021

W najbliższą sobotę, 24 lipca br. - po uprzedniej rezerwacji - w Referacie Paszportowym nr 1 przy ul. Kruczej 5/11 w Warszawie będzie można złożyć wniosek paszportowy. Zapisy trwają od 19 do 23 lipca br. lub do wyczerpania numerków, pod numerem telefonu 22 695 73 06, w godzinach 8:00 – 15:30.

Na zdjęciu znajduje się paszport

W sobotę będą obsługiwane wyłącznie osoby, które wcześniej zarezerwowały termin wizyty
w godzinach
08:00-15:30. Liczba miejsc jest ograniczona - tego dnia obsłużonych zostanie ok. 300 klientów.  

Szczegóły dotyczące procedury wnioskowania o wydanie paszportu, opłat paszportowych oraz numeru konta do wniesienia opłaty paszportowej dostępne są na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie pod linkiem https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/paszport2.

Przypominamy również, że przed wyjazdem na urlop należy sprawdzić, jakie są wymogi odnośnie okresu ważności paszportu w kraju, do którego się wybieramy. Informacje te dostępne są na stronie poradnika przygotowanego przez MSZ –  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.