W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szczepienie pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

08.06.2021

8 czerwca br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim została zorganizowana akcja szczepienia pracowników urzędu przeciwko COVID-19. Szczepienia zorganizowano we współpracy z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA.

Od lewej strony: Wojewoda Mazowiecki rozmawiający z lekarzem, przed mężczyznami stoi biurko na którym leżą niezbędne rzeczy do wykonania szczepienia. Po prawej stronie w rogu pielęgniarka w różowym fartuchu.

– Cieszę się, że pracownicy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przystąpili do akcji szczepień. Szczepienie to wyraz odpowiedzialności i troski nie tylko za własne zdrowie, ale też współpracowników i klientów urzędu – powiedział Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

Zgodnie z założeniami Narodowego Programu Szczepień szczepienia w zakładach pracy odbywają się we współpracy z wybranym podmiotem wykonującym działalność leczniczą zgłoszonym do oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia jako punkt szczepień.

Szczepienie pracowników w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w związku z pandemią COVID-19. Z możliwości zaszczepienia się w miejscu pracy skorzystało ponad 120 pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Zdjęcia (6)