W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szpitaltymczasowy.waw.pl - strona dedykowana rekrutacji

29.11.2020

Dołącz do pracy w szpitalach tymczasowych w województwie mazowieckim (w Warszawie, Płocku, Radomiu i Siedlcach)! Poszukiwani są lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej. Mazowiecki Urząd Wojewódzki uruchomił stronę internetową szpitaltymczasowy.waw.pl, na której możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie znajdziesz także informacje na temat zasad kierowania do pracy przy zwalczaniu epidemii oraz dane kontaktowe.

Grafika przedstawiające osobę trzymającą tablet. Z boku znajdują się napisy: Zgłoszenia kadry. Poszukujemy pracowników do szpitala tymczasowego. Wypełnij formularz na stronie: szpitaltymczasowy.waw.pl. Na dole znajduje się logo Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz adres strony: www.gov.pl/uw-mazowiecki.

Zapraszamy na stronę: szpitaltymczasowy.waw.pl. W szpitalach tymczasowych w Warszawie, Płocku, Radomiu i Siedlcach będą leczeni pacjenci z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Osoby zatrudnione przy zwalczaniu epidemii otrzymają dodatek do pensji w wysokości 100 proc. obecnego wynagrodzenia (zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia z 2 listopada br.). Zapewniamy także środki ochrony osobistej.

Osobisty apel do kadry medycznej kieruje także Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł:

Szanowni Państwo

Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy, Diagności Laboratoryjni, Fizjoterapeuci i pozostali Pracownicy Służby Zdrowia,

jako lekarz doskonale wiem o ogromnym wysiłku, jaki ponoszą Państwo co dzień w związku z pracą w warunkach pandemii. Bardzo za to dziękuję. Sytuacja zmienia się jednak szybko i stawia wobec nas wszystkich nowe zadania. W związku z szybko narastającą liczbą zakażonych koronawirusem, a co za tym także wzrastającą liczbą chorych wymagających hospitalizacji jako wojewoda co dzień podejmuję trudne decyzje o zwiększaniu liczby łóżek szpitalnych przeznaczonych dla pacjentów z chorobą COVID-19.

Kolejną linią obrony przed pandemią będą tzw. szpitale tymczasowe. Kilka takich szpitali powstanie także na Mazowszu. Rozpoczynamy nabór kadry do tych placówek.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,

chwila jest wyjątkowa i wyzwania także niezwykłe. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to wyjątkowe dzieło serdecznie zapraszam do zgłoszenia swojej kandydatury do pracy w powstającej placówce. Nadarza się niezwykła okazja do sprawdzenia się w takiej niezwykłej roli zawodowej!