W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypoczynek wakacyjny dzieci i młodzieży – konkurs na realizację zadań

22.05.2020

22 maja Mazowiecki Kurator Oświaty ogłosił konkurs na realizację zadań publicznych dotyczących wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie wakacji 2020.

Komunikat Mazowieckiego Kuratora Oświaty dot. konkursu

Celem konkursu jest zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego w czasie wakacji 2020 r. w celach rekreacyjnych połączony z rozwijaniem zainteresowań, uzdolnień lub kompetencji społecznych dzieci i młodzieży, w kraju, w szczególności w formie kolonii, półkolonii, obozów i biwaków. Wysokość środków przeznaczonych na realizację wynosi 2 201 000 zł.

Wypoczynek należy zorganizować w okresie 27 czerwca – 31 sierpnia. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną organizatorzy wypoczynku są zobowiązani do przestrzegania aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Szczegółowe warunki składania ofert i niezbędne załączniki znajdują się pod linkiem: https://bip.kuratorium.waw.pl/bip/programy-w-zakresie-re/2066,Ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-wypoczynek-letni-2020-r.html