Powrót

Historyczny sukces LZS Orzeł Czerwonka!

09.06.2026

Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski Zbigniew Szczypiński uczestniczył w sobotnim święcie sportu w Czerwonce. Lokalny klub LZS Orzeł Czerwonka rozegrał ostatni domowy mecz sezonu, pokonując KS Pojezierze Prostki i przypieczętowując swój historyczny awans do Klasy Okręgowej.

Historyczny sukces LZS Orzeł Czerwonka!

Orzeł zapewnił sobie promocję już kilka kolejek przed końcem rozgrywek, a w całym sezonie zawodnicy popisali się imponującą skutecznością, przekraczając barierę 100 zdobytych bramek.

Podczas uroczystości wicewojewoda osobiście pogratulował piłkarzom, trenerom, działaczom oraz kibicom, podkreślając, że ten sukces to efekt ciężkiej pracy i doskonały przykład dla lokalnej społeczności. Życząc powodzenia w wyższej lidze, z przymrużeniem oka życzył drużynie „kariery Wieczystej Kraków” i szybkich derbów gminy Biskupiec w IV lidze.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}