W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Redakcja BIP

Koordynator ds. BIP

Grzegorz Florczak - Wydział Organizacji i Kadr, tel.(89)5232690

e-mail: grzegorz.florczak@uw.olsztyn.pl

 

Administrator

Urszula Kalinowska - Wydział Organizacji i Kadr, tel.(89)5232777

e-mail: urszula.kalinowska@uw.olsztyn.pl

 

Redaktorzy BIP

  1. Zofia Nowosielska - Wydział Prawny i Nadzoru, tel. (89)5232376
    e-mail: zofia.nowosielska@uw.olsztyn.pl

     
  2.  Wojciech Olszewski - Wydział Infrastruktury, Geodezji i Rolnictwa
    e-mail: wojciech.olszewski@uw.olsztyn.pl

     
  3. Katarzyna Antosiak - Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, tel.(89)5232490
    e-mail: katarzyna.antosiak@uw.olsztyn.pl 
     
  4.  Tomasz Obałek - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego , tel.(89)5232303
    e-mail: tomasz.obałek@uw.olsztyn.pl
     
  5. Mirosław Koczwara - Wydział Obsługi Urzędu, tel. (89)5232779
    e-mail: miroslaw.koczwara@uw.olsztyn.pl
     
  6. Katarzyna Akus - Wydział Organizacji i Kadr, tel. (89)5232461
    e-mail: katarzyna.akus@uw.olsztyn.pl
     
  7. Anna Klepacka - Wydział Organizacji i Kadr, tel. (89)5232484
    e-mail: anna.klepacka@uw.olsztyn.pl
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.08.2019 13:23 Urszula Kalinowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Organizacji i Kadr
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Redakcja BIP 2.0 10.09.2019 13:05 Urszula Kalinowska
Redakcja BIP 1.0 27.08.2019 13:23 Urszula Kalinowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP