W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praktyki i staże w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim

Informacja dla osob chcących odbyć praktykę w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewodzkim w Olsztynie

Każdy student szkoły wyższej, a także uczeń szkoły średniej lub pomaturalnej ma możliwość odbycia praktyki w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewodzkim w Olsztynie.

 

Warunki rozpoczęcia praktyki:

1. Złożenie wniosku skierowanego do Dyrektora Generalnego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewodzkiego w Olsztynie z prośbą o umożliwienie odbycia praktyki wraz z CV (wzor wniosku  poniżej w plikach do pobrania)

Wniosek powinien zawierać informacje dotyczące komórki organizacyjnej, w ktorej będzie się odbywała praktyka oraz czasu jej trwania.

2. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, dostarczenie umowy (porozumienia) z uczelni/szkoły określającej zasady i termin odbywania praktyki.

Umowa musi być podpisana przez osobę upoważnioną ze strony uczelni/szkoły i dostarczona w dwoch egzemplarzach do Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewodzkiego w Olsztynie najpoźniej na tydzień przed planowanym rozpoczęciem praktyki.

W celu omówienia możliwości i warunków odbycia praktyki można kontaktować się z panią Anną Klepacką - pracownikiem Oddziału Kadr w Wydziale Organizacji i Kadr -  telefonicznie - pod numerem telefonu (89) 52-32-484 lub osobiście w pokoju 114 (I piętro) w budynku przy Al. Mar. J. Piłsudskiego 7/9 w Olsztynie, bądź drogą mailową: anna.klepacka@uw.olsztyn.pl

Natomiast informacji na temat możliwości i warunków odbycia stażu udziela pani Justyna Wróblewska - pracownik Oddziału Kadr w Wydziale Organizacji i Kadr -  telefonicznie - pod numerem telefonu (89) 52-32-768 lub osobiście w pokoju 114 (I piętro) w budynku przy Al. Mar. J. Piłsudskiego 7/9 w Olsztynie, bądź drogą mailową: justyna.wroblewska@uw.olsztyn.pl

Materiały

Wniosek o przyjęcie na staż
wniosek​_o​_przyjecie​_na​_staz​_uw.pdf 0.42MB
Wniosek o przyjęcie na praktyke
wniosek​_o​_przyjecie​_na​_praktyke​_uw.pdf 0.24MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
22.08.2019 11:25 Urszula Kalinowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Organizacji i Kadr
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Praktyki i staże w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim 2.0 28.08.2019 07:30 Urszula Kalinowska
Praktyki i staże w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim 1.0 22.08.2019 11:25 Urszula Kalinowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP