Obwieszczenie Wojewody Warmińsko - Mazurskiego informującego o wydaniu w dniu 10 sierpnia 2026 r. decyzji, znak: WIN-I.747.1.2.2026 zmieniającej decyzji nr K-9/2025 z dnia 10 września 2025 r., znak: WIN-I.747.1.8.2025 o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej, dotyczącej realizacji inwestycji pod nazwą: „Rozbudowa linii kolejowej nr 38 na odcinku Ełk - Korsze w zakresie budowy podstacji trakcyjnej „Woszczele” wraz z przyłączami sanitarnymi, siecią sanitarną, przyłączem elektroenergetycznym wraz ze światłowodem, kablami powrotnymi, zasilaczami sieci trakcyjnej i linii potrzeb nietrakcyjnych, przyłączem i siecią telekomunikacyjną, systemem sterowania łącznikami sieci trakcyjnej oraz zjazdem drogami wewnętrznymi w ramach projektu pn.: „Prace na Linii kolejowej nr 38 na odcinku Giżycko - Korsze wraz z elektryfikacją.”
10.08.2026
Materiały
WIN-I.747.1.2.2026 - obwieszczenie o wydaniu decyzjiWIN-I747122026_-_obwieszczenie_o_wydaniu_decyzji.pdf 0.13MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 10.08.2026 14:20 Urszula Kalinowska
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Wydział Infrastruktury i Nieruchomości/ nr sprawy OK-II.1330.629.2026
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Wojewody Warmińsko - Mazurskiego informującego o wydaniu w dniu 10 sierpnia 2026 r. decyzji, znak: WIN-I.747.1.2.2026 zmieniającej decyzji nr K-9/2025 z dnia 10 września 2025 r., znak: WIN-I.747.1.8.2025 o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej, dotyczącej realizacji inwestycji pod nazwą: „Rozbudowa linii kolejowej nr 38 na odcinku Ełk - Korsze w zakresie budowy podstacji trakcyjnej „Woszczele” wraz z przyłączami sanitarnymi, siecią sanitarną, przyłączem elektroenergetycznym wraz ze światłowodem, kablami powrotnymi, zasilaczami sieci trakcyjnej i linii potrzeb nietrakcyjnych, przyłączem i siecią telekomunikacyjną, systemem sterowania łącznikami sieci trakcyjnej oraz zjazdem drogami wewnętrznymi w ramach projektu pn.: „Prace na Linii kolejowej nr 38 na odcinku Giżycko - Korsze wraz z elektryfikacją.” | 1.0 | 10.08.2026 14:20 Urszula Kalinowska |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP