Powrót

Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego WIN-II.7821.3.2026 z dnia 21.08.2026 r. dotyczące decyzji Wojewody Warmińsko-Mazurskiego wydanej w związku z rozpatrzeniem odwołania od decyzji Starosty Ełckiego nr 58/2026 znak: B.6740.3.106.2025 z 10.02.2026 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.: "Rozbudowa dróg ulicy Wileńskiej oraz rozbudowa ulicy Szosa Obwodowa polegająca na wykonaniu drogi dla pieszych i rowerów w Ełku. Lokalizacja inwestycji: obręb 0001 Ełk1, dz. nr ewid. 40/2, 1392/31, 55/1, 142/4, 143/1, 829/134, 829/125, 829/121, 140/12, 829/72, 829/90, 829/48, 829/45, 829/98, 828, 140/14 (po podziale 140/17), 144/6 (po podziale 144/7), 145/6 (po podziale 145/7), 146/7 (po podziale 146/8), 144/5, 186; obręb 0046 Siedliska, gm. Ełk dz. nr ewid. 245/7 (po podziale 245/8). Nieruchomości planowane do przejęcia na rzecz właściwej jednostki samorząd terytorialnego: obręb 0001 Ełk1, dz. nr ewid. 140/17 (wydzielona z dz. 140/14), 144/7 (wydzielona z dz. 144/6), 145/7 (wydzielona 145/6)

25.08.2026

Materiały

WIN-II.7821.3.2026 EŁ obwieszczenie decyzja odwoławcza
WIN-II782132026​_EŁ​_obwieszczenie​_decyzja​_odwoławcza.pdf 0.15MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.08.2026 07:19 Urszula Kalinowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Infrastruktury i nieruchomości/ nr sprawy OK-II.1330.661.2026
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego WIN-II.7821.3.2026 z dnia 21.08.2026 r. dotyczące decyzji Wojewody Warmińsko-Mazurskiego wydanej w związku z rozpatrzeniem odwołania od decyzji Starosty Ełckiego nr 58/2026 znak: B.6740.3.106.2025 z 10.02.2026 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.: "Rozbudowa dróg ulicy Wileńskiej oraz rozbudowa ulicy Szosa Obwodowa polegająca na wykonaniu drogi dla pieszych i rowerów w Ełku. Lokalizacja inwestycji: obręb 0001 Ełk1, dz. nr ewid. 40/2, 1392/31, 55/1, 142/4, 143/1, 829/134, 829/125, 829/121, 140/12, 829/72, 829/90, 829/48, 829/45, 829/98, 828, 140/14 (po podziale 140/17), 144/6 (po podziale 144/7), 145/6 (po podziale 145/7), 146/7 (po podziale 146/8), 144/5, 186; obręb 0046 Siedliska, gm. Ełk dz. nr ewid. 245/7 (po podziale 245/8). Nieruchomości planowane do przejęcia na rzecz właściwej jednostki samorząd terytorialnego: obręb 0001 Ełk1, dz. nr ewid. 140/17 (wydzielona z dz. 140/14), 144/7 (wydzielona z dz. 144/6), 145/7 (wydzielona 145/6) 1.0 25.08.2026 07:19 Urszula Kalinowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}