Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego znak: WIN-II.7820.1.24.2025 z dnia 24.08.2026 r. o wydaniu postanowienia w sprawie sprostowania omyłki w decyzji decyzji nr 07/26 z dnia 22.06.2026 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.:"Rozbudowa drogi krajowej nr 57 na odcinku Szczytno- Szymany od km 85+805 do km 92+004"
26.08.2026
Materiały
WIN-II.7820.1.24.2025 obwieszczenie omyłka IIWIN-II78201242025_obwieszczenie_omyłka_II.pdf 0.14MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 26.08.2026 07:47 Urszula Kalinowska
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Wydział Infrastruktury i Nieruchomości/ nr sprawy OK-II.1330.664.2026
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego znak: WIN-II.7820.1.24.2025 z dnia 24.08.2026 r. o wydaniu postanowienia w sprawie sprostowania omyłki w decyzji decyzji nr 07/26 z dnia 22.06.2026 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.:"Rozbudowa drogi krajowej nr 57 na odcinku Szczytno- Szymany od km 85+805 do km 92+004" | 2.0 | 26.08.2026 07:47 Urszula Kalinowska |
| Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego znak: WIN-II.7820.1.24.2025 z dnia 24.08.2026 r. o wydaniu postanowienia w sprawie sprostowania omyłki w decyzji decyzji nr 07/26 z dnia 22.06.2026 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.:"Rozbudowa drogi krajowej nr 57 na odcinku Szczytno- Szymany od km 85+805 do km 92+004" | 1.0 | 26.08.2026 07:47 Urszula Kalinowska |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP